Hotel pielęgnujący tradycję

Oferta hotelu Mazurski Raj Marina & SPA jest głęboko osadzona innowacyjność w mazurskim w historii regionu. Ten hotel na Mazurach czerpie inspiracje z legend i podań, otaczającej go przyrody
i tradycyjnej kuchni. Mazurskie legendy maja swoje odzwierciedlenie nie tylko
w atrakcjach oferowanych przez hotel. Odcienie i barwy mazurskich jezior i lasów widoczne są z kolei w wystroju luksusowych pokojów i eleganckich wnętrz.

 

Kłobuk

Kłobuk, według mazurskich legend, to duch wody, który strzeże jezior i dba o ich harmonię.
W hotelu, który jest przyjazny dzieciom, można go spotkać w sali przygotowanej specjalnie dla nich. To tu przy zastosowaniu technologii VR i AR mogą poznać historię regionu i fascynujące mazurskie legendy. Oczy Pięknej Olbrzymki pozwalają im oglądać jezioro Bełdany bez konieczności wspinania się na wieżę widokową. Wszystko to przy pomocy peryskopuz systemem noktowizji.

 

Piękna Galinda: opiekunka lasów

To postać z mazurskich legend, która jest uosobieniem piękna i mądrości lasów. Jej opowieści przekazywane są wśród mieszkańców miejscowości Piaski. Czerpie z nich również hotel Mazurski Raj. Podanie stało się inspiracją dla zaprojektowania strefy SPA i saunarium tylko dla dorosłych. Tutaj do dyspozycji gości będzie 6 saun oraz 11 gabinetów zabiegowych, w których wykorzystywane są wyłącznie kosmetyki pochodzenia naturalnego.

 

Król Sielaw

Król Sielaw to władca podwodnego królestwa. Rybacy z Mazur wierzą, że może ich obdarzyć szczęściem i obfitością połowów. Możliwe, że to dzięki niemu kuchnia Mazurskiego Raju jest tak bogata w pyszne potrawy rybne oraz produkty wędzone na miejscu.

 

Odkryjcie tajemnice Mazurskich Legend

Podczas pobytu w hotelu Mazurski Raj Marina & SPA, możecie odkryć tajemnicze opowieści i legendy związane z regionem. Miejscowość Piaski i okolice to miejsca, gdzie do dziś posłuchać o powstaniu Mazur i ich kulturze.

W hotelu Mazurski Raj Marina & SPA współczesność, innowacyjność oraz najnowsze technologie splatają się w zaskakujący sposób z przeszłością. Będąc jej integralną częścią – pielęgnują historię regionu. Zarezerwuj swój pobyt i zanurz się w magiczny świat mazurskich legend!


Goście pokochali Mazurski Raj

5 / 5

Przytulne wspaniałe miejsce

Do wypoczynku z dziećmi i zwierzętami, animatorzy dla dzieci są cudowni!
Pyszne jedzenie i piękne widoki! Cisza i spokój ale również znajdzie się coś dla osób, które chcą się pobawić, ponieważ imprezy również są rewelacyjne i zawsze świetna muzyka!
Polecam z całego serca!

5 / 5

Super miejsce z pięknym widokiem

Przemiła obsługa zarówno na recepcji, jak też w restauracji. Śniadania bardzo urozmaicone i smaczne. Czysto, ciepło w pokojach..... I bardzo udany Bal Walentynkowy - piękny wystrój sali i pyszne jedzonko. Sandacz wymiatał :)

5 / 5

Przepiękny hotel w urokliwym miejscu

Co prawda w trakcie rozbudowy, która zapowiada się imponująco. Pyszne jedzenie w restauracji, polecam wszystkim:)

5 / 5

Dla par

Obsługa miła, pomocna, zaangażowana. Kuchnia pyszna. Masaż filipiński wykonywany przez panią Jesephine najlepszy na jakim byłam w całym swoim życiu! Must have! Gorąco polecam i miejsce i jedzenie i spa, po prostu wszystko. Tu wrócimy ❤️

5 / 5

Przytulne miejsce

do wypoczynku z dziećmi i zwierzętami animatorzy dla dzieci są cudowni! Pyszne jedzenie i piękne widoki! Cisza i spokój ale również znajdzie się coś dla osób, którzy chcą się pobawić ponieważ imprezy również są rewelacyjne i zawsze świetna muzyka! Polecam z całego serca!

Hotel Mazurski Raj, Marina & SPA

Piaski 5
12-220 Ruciane-Nida

T: +48 503 481 431
M: recepcja@mraj.pl

Zniżki nawet do -70%

Zapisz się i otrzymuj kody promocyjne!

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda

Twój komfort i wygoda dzięki aplikacji mobilnej dla naszych Gości

Zarządzaj swoją rezerwacją

Zamawiaj usługi i płać jednym kliknięciem

Korzystaj z wyjątkowych ofert i cen

Bądź na bieżąco z wydarzeniami

Zeskanuj QR kod do aplikacji

© 2024
Mazurski Raj
Hotel SPA Mazury, bezpośrednio nad jeziorem