Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj kody promocyjne! Zniżki nawet do -70% 
Przewiń w dół

Szkolenia

Mazury zapewniają doskonałą atmosferę do szkoleń

Chcesz zorganizować wyjątkowe szkolenie na Mazurach dla swoich pracowników lub kontrahentów biznesowych? A może prowadzisz firmę szkoleniową i poszukujesz wyjątkowej lokalizacji na najbliższy kurs czy trening? Jeśli tak, przekonaj się, jak wiele korzyści niesie za sobą organizacja szkoleń na Mazurach. To miejsce, w którym czas płynie wolniej, a wiedza pozostaje w głowie na dłużej.

Szkolenia: Mazury zapewniają doskonałą atmosferę do pracy

Z dala od zgiełku, hałasu i nieubłaganie pędzącego czasu… jeśli chcesz, by wiedza i umiejętności przekazane podczas szkolenia zostały skutecznie przyswojone, nie możesz sobie pozwolić na kompromisy. Właśnie dlatego zdecyduj się na Mazurski Raj. Jedną z naszych specjalności jest organizacja szkoleń, zaś Mazury dają nam rozległe możliwości, gdy chodzi o stwarzanie idealnych warunków do pracy, nauki i wypoczynku.

Organizacja szkoleń z nami to:

  • profesjonalne sale szkoleniowe i konferencyjne – wyposażone w sprzęt multimedialny oraz inne niezbędne udogodnienia; łącznie pomieszczą ok. 550 osób,
  • profesjonalna obsługa organizacyjna i techniczna – możesz liczyć m.in. na wsparcie cateringowe i recepcyjne czy obsługę sprzętu elektronicznego (nagłośnienie, rzutnik itp.),
  • atrakcyjne warunki finansowe pobytu dla uczestników – zapewniamy konkurencyjne ceny noclegów oraz posiłków,
  • idealne wyważenie między pracą a wypoczynkiem – uczestnicy mogą skorzystać ze strefy fitness, SPA, prywatnej plaży, sportów wodnych i piękna przyrody Puszczy Piskiej.

Chcesz uzyskać więcej informacji o naszej ofercie? Skontaktuj się z naszym doradcą, dzięki któremu zaplanujesz szkolenie na Mazurach, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Konferencje i szkolenia na Mazurach:
     tel: +48 87 425 21 00   
     mobil: +48 503 412 955

/konferencje-i-eventy

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij