Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj kody promocyjne! Zniżki nawet do -70% 
Przewiń w dół

Konferencje i eventy na Mazurach

Centrum konferencyjne Hotel*** Mazurski Raj

 

Organizujesz ważny event lub biznesowe konferencje? Mazury to idealna lokalizacja. Kameralna atmosfera, bliskość zapierającej dech w piersiach przyrody, niewielka odległość od Warszawy – to sprawia, że organizacja konferencji na Mazurach to dobry pomysł. Oczywiście pod warunkiem, że Twój event odbędzie się w miejscu oferującym również doskonałe zaplecze techniczne. Takie też zapewnia Hotel Mazurski Raj. Bez względu na to, czy planujesz szkolenie, galę biznesową czy konferencję międzynarodową, będziesz w pełni usatysfakcjonowany poziomem obsługi, jaki Ci zapewnimy.

 

Konferencje: Ruciane Nida to lokalizacja idealna

 

Mazurski Raj mieści się jedynie 190 km od Warszawy. Dotrzesz tu szybko i komfortowo, a zjawiskowa lokalizacja pomoże odciąć się od miejskiego zgiełku i hałasu. Uczestnicy Twojej konferencji będą mogli skoncentrować się na tym, co jest przedmiotem spotkania, a po dniu rozmów, negocjacji czy szkoleń zrelaksować się w naszym obiekcie, regenerując siły.

 

Konferencje na Mazurach: co oferujemy?

 

Mazurski Raj to hotel doskonale przygotowany na przyjęcie gości ze świata biznesu. Profesjonalna infrastruktura, dyskretna i profesjonalna obsługa, pełne zaplecze techniczne, gastronomiczne i noclegowe… To wszystko łączy się z niezwykłą atmosferą. Klientom biznesowym oferujemy:

 

  • 6 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić 250 uczestników,
  • pełne wsparcie organizacyjne i techniczne przy organizacji konferencji,
  • dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez nasz hotel – w tym do centrum SPA, plaży, mariny i centrum fitness,
  • doskonałe zaplecze gastronomiczne,
  • kompleksową organizację i obsługę konferencji – od rejestracji uczestników, aż po obsługę cateringową, techniczną i więcej,
  • konkurencyjne stawki.
     

Jeśli więc interesuje Cię organizacja konferencji skontaktuj się z naszym doradcą, by ustalić szczegóły i zaplanuj z nami event, który wzmocni Twoją pozycję na rynku!

 

Konferencje i szkolenia na Mazurach:
     tel: +48 87 425 21 00   
     mobil: +48 506 370 117
Miejsca Noclegowe 250 miejsc
Sale Konferencyjne 6 Sal

Formularz kontaktowy

* Pola wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij