Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj kody promocyjne! Zniżki nawet do -70% 
Przewiń w dół

Port i plaża

Hotel na Mazurach z portem jachtowym to wyjątkowe miejsce dla miłośników sportów wodnych a szczególnie dla żeglarzy, motorowodniaków.

Nasz port jest przystosowany do cumowania i postoju 66 jachtów i innych jednostek pływających. Żeglarzom udostępniamy wodę pitną, toalety oraz prysznice, oraz pełny dostęp do infrastruktury hotelu Mazurski Raj. Dostępne w hotelu atrakcje, Restauracja Tawerna, Restauracja Malinka klub z kręgielnią, bilardem dyskoteką to miejsca które zapraszają swoja wyjątkową ofertą. Odwiedź nas i przekonaj się, że porty na Mazurach oferują Ci to, co najlepsze!

 

Porty na Mazurach: profesjonalna wypożyczalnia sprzętu

 

Uzupełnieniem oferty portowej jest wypożyczalnia sprzętu wodnego. Gościom proponujemy żaglówki, łodzie wiosłowe, łodzie motorowe, kajaki oraz rowery wodne. Organizujemy również regaty podczas firmowych eventów. Bosman zarządzający zapleczem portu jest zawsze gotowy, by pomóc w drobnych naprawach czy regulacjach oprzyrządowania na łodziach. Slip dostępny jest po wcześniejszym ustaleniu szczegółów dotyczących potrzeb.

 

Porty na Mazurach zachwycają. Sprawdź, czemu warto wybrać nasz!

 

Baza miłośników sportów wodnych, profesjonalne keje, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana obsługa to gwarancja udanej współpracy w porcie. W sumie w Mazurskim Raju może zacumować 66 jachtów i innych jednostek pływających. Żeglarze mogą korzystać z wody pitnej, toalety z prysznicami i pełnej infrastruktury. Specjaliści, którym nie brakuje stopy wody pod kirem chętnie dzielą się swoją wiedzą organizując profesjonalne kursy sterników. Każdy kto przycumuje do Raju może skorzystać z hotelowych atrakcji. Tawerna, restauracja Malinka, klub z kręgielnią, bilardem dyskoteką to miejsca, które warto odwiedzić schodząc na mazurski ląd.

 

 

 

Liczba Miejsc w Porcie 66 miejsc
Kontakt Telefoniczny + 48 87 425 21 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij