Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj kody promocyjne! Zniżki nawet do -70% 
Przewiń w dół

KRĘGIELNIA I BILARD

Zapraszamy do strefy rozrywki w klubie nocnym.To miejsce idealne dla wszystkich żądnych rywalizacji i dobrej zabawy. Sala bowlingowa, sala bilardowa, mini piłkarzyki, darts'y, dyskoteka i cocktail bar, w którym barmani oferują szeroki wybór soków, napojów, alkoholi, drinków, a także przekąsek.

KRĘGIELNIA

To bez wątpienia miejsce, w którym można zaplanować spotkanie z całą rodziną, przyjaciółmi i zagrać w kręgle, które są świetną rozrywką. To także okazja do rywalizacji indywidualnej lub w grupie. Nasza kręgielnia w pełni klimatyzowana posiada 2 nowoczesne tory, dzięki czemu można w komfortowych warunkach rozgrywać rodzinną grę lub zaawansowany turniej. 

Tor bowlingowy: 40zł/ godzina gry

 

BILARD

 

Bilard to gra, która wymaga opanowania, spokoju, wyczucia odległości, siły i wyobraźni przestrzennej. Dostarcza emocji, podnosi adrenalinę, a jednocześnie uczy cierpliwości. To gra dla każdego, kto chce się zmierzyć z własnymi słabościami konkurując z innymi graczami. Istnieje wiele odmian gry w bilard, przez co gra może być urozmaicana, a rozgrywkę można toczyć przypisując jej różne cele. Celem pojedynczej gry może być wbicie własnych bil do łuz (jak w odmianie "Bank pool") lub wbicie do uz bil przeciwnika (jak w odmianie Cutthroat).

Stół bilardowy: 15zł/godzina gry

Zapraszamy do strefy rozrywki.

Organizujemy imprezy dla firm, spotkania integracyjne, promocyjne, a także przyjęcia okolicznościowe. Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne życzenia klienta w zakresie uzgodnionego programu rozrywkowego i gastronomicznego.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij