Ruciane-Nida hotels
Przewiń w dół

Wesela

Wesele w Hotelu*** Mazurski Raj

Warto rozpocząć wspólną przygodę w Raju. Ten na Mazurach jest położony nad jeziorem Bełdany w otoczeniu Puszczy Piskiej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę restauracyjną lub salę bankietową, w których można zorganizować przyjęcie weselne do 200 osób.

 Urokliwe wnętrza, piękno otaczającej natury i wyjątkowa oferta kulinarna z pewnością zaspokoją oczekiwania zarówno Pary Młodej i wszystkich zaproszonych Gości. Profesjonalna, dyskretna i zaangażowana obsługa sprawi, że ten wyjątkowy dzień będzie niezapomnianym.

Proponujemy weselne menu skomponowane z tradycyjnych dań kuchni polskiej oraz wyszukanych potraw kuchni międzynarodowej. Szef Kuchni doradzi jak skomponować menu główne, ale także zaproponuje specjalne dodatki i tematyczne stoły. Dodatkową atrakcją może być przygotowanie tak zwanych stacji live cooking, które zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Wesele w Hotelu*** Mazurski RAJ to specjalna okazja na spotkania w sercu turystycznego regionu Wielkich Jezior. Wygodny dojazd do hotelu, dedykowany opiekun i doświadczenie zespołu w organizacji przyjęć weselnych stanowią gwarancję udanego święta Państwa Młodych.

Z przyjemnością pomożemy w wyborze dekoracji sali, fotografa, zespołu, DJ oraz konferansjera. Na życzenie Klientów zarezerwujemy dla Młodej Pary limuzynę ślubną lub bryczkę.

Para Młoda może także złożyć przysięgę małżeńską w okolicznościach przyrody. Idealną scenerią tego wyjątkowego momentu może być rozległy park, marina czy prywatna plaża. Dodatkową atrakcją będzie widok zachodzącego słońca nad jeziorem Bełdany. Wszystko w uroczystym tonie i w obecności urzędnika Stanu Cywilnego, a także zaproszonych gości.

Elementy oferty przyjęcia weselnego:

  • Tradycyjne powitanie Pary Młodej chlebem i solą
  • Toast lampką wina musującego
  • Wykwintne weselne menu wybrane z naszych różnorodnych propozycji
  • Profesjonalny serwis kelnerski  
  • Świece na stoły, pokrowce na krzesła
  • Miejsca parkingowe dla wszystkich Gości
  • Apartament na noc poślubną z serwowanym śniadaniem dla Młodej Pary
  • Korzystne rabaty na noclegi dla Gości weselnych  

Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością przygotujemy dla Państwa szczegółowe informacje oraz oferty cenowe

sprzedaż@mraj.pl

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij