Ruciane-Nida hotels
Przewiń w dół

Konferencje i eventy na Mazurach

Centrum konferencyjne

Hotel*** Mazurski Raj

Mazurski Raj to najbliższy Warszawy hotel konferencyjny, szkoleniowy i eventowy w województwie warmińsko-mazurskim (190 km). Do dyspozycji naszych Gości oddajemy najwyższej jakości sale konferencyjne na Mazurach, które są w stanie pomieścić 250 osób. 6 pomieszczeń, dostosowanych pod każdym względem do indywidualnych potrzeb organizatorów, zapewnia rewelacyjne warunki eventowe oraz komfort wszystkim uczestnikom danego wydarzenia.

Dzięki naszej wyjątkowej filozofii działania, opierającej się na zaangażowaniu i współodpowiedzialności za sukces wydarzenia, jesteśmy idealnym partnerem dla każdej firmy poszukującej hotelu, gdzie można zorganizować profesjonalne konferencje na Mazurach, a także inne eventy, takie jak imprezy integracyjne czy szkolenia. Dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym, zatrudniamy fachową obsługę i jesteśmy w stanie zapewnić naszym Gościom rozrywkę oraz nocleg po wielu godzinach pracy czy nauki.

Nie ma lepszego miejsca na konferencje i imprezy niż Mazury – wspaniała okolica pozwala odetchnąć świeżym powietrzem i cieszyć się z każdej chwili. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

 

Miejsca Noclegowe 250 miejsc
Sale Konferencyjne 6 Sal
Plan Obiektu Pobierz Plan

Formularz kontaktowy

* Pola wymagane

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij