Ruciane-Nida hotels
Przewiń w dół

O nas

Mazurski Raj, Hotel, Marina & SPA*** zlokalizowany jest nad jeziorem Bełdany, w sercu    Puszczy Piskiej, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. 

Na 6 hektarach zielonych terenów znajduje się elegancki hotel, domki z rodzinnymi apartamentami oraz wiele atrakcji plenerowych, sportowych i rekreacyjnych.

Własna plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, kajaki, rowery wodne, żaglówki, rejsy statkiem i inne wodne atrakcje czekają na gości głównie latem.   Instruktorzy żeglarstwa pomagają rozwijać umiejętności w sportach wodnych. Dla doświadczonych żeglarzy polecamy szlak wodny kierujący do Jeziora Śniardwy przez piękne, jeszcze nie skażone cywilizacją widokowe miejsca.

Mazurski Raj jest idealnym miejscem na aktywny wypoczynek nie tylko na wodzie. Przez otaczające lasy biegną liczne szklaki rowerowe i piesze.

Zapraszamy na wakacje, święta, majówki i weekendy o każdej porze roku. Do dyspozycji Gości mamy  komfortowe pokoje i domki całoroczne, doskonałą ofertę kulinarną, relaksujące masaże i zabiegi kosmetyczne oraz bogatą ofertę sportową i rekreacyjną dla każdego.

Na terenie hotelu znajdują się korty tenisowe, boiska do siatkówki i koszykówki, hala sportowa. Goście mogą korzystać z rowerów i sprzętu wodnego. W hotelu także nie ma czasu na nudę. Wieczory warto umilić sobie grą w kręgle lub bilard, lub potańczyć naszym klubie, smakując też doskonałe drinki.

 Serdecznie zapraszamy

Zespół  Hotelu Mazurski Raj***

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij