Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj kody promocyjne! Zniżki nawet do -70% 
Przewiń w dół

O nas

Hotel Mazurski Raj to wyjątkowe miejsce położone wśród lasów Puszczy Piskiej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Hotel Mazurski Raj to wyjątkowe miejsce położone wśród lasów Puszczy Piskiej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nasi Goście mogą wypoczywać na sześciu hektarach przepięknego ogrodu, którego granice opływają wody jeziora Bełdany.

Własny port i dostęp do jeziora to idealna baza do uprawniania sportów wodnych. Dzięki szerokiej ofercie sportowej Mazurski Raj jest atrakcyjną propozycją spędzenia wolnego czasu z rodziną. Atrakcji nie zabraknie także podczas integracyjnych wyjazdów, szkoleń i konferencji biznesowych. Do dyspozycji Gości oddajemy kajaki, rowery wodne i żaglówki. Jezioro Bełdany można także podziwiać z pokładu statków rejsowych. Wszystko przygotowane jest przez profesjonalną obsługę hotelu. Wykwalifikowani instruktorzy żeglarstwa pokażą jak rozwijać umiejętności łapania wiatru w żagle. Doświadczonym żeglarzom polecamy szlak wodny w kierunku Jeziora Śniardwy, który jest  zachował swój nieskażony cywilizacją charakter.

Mazurski Raj to jednak nie tylko żeglarstwo i atrakcje na wodzie. Bliskość Puszczy Piskiej to także gwarancja wielu atrakcji na lądzie. Gościom spragnionym pieszych wycieczek, lub rowerowych rajdów po urokliwych leśnych terenach możemy zagwarantować satysfakcję z wypoczynku na łonie natury. Hotel dysponuje także halą sportową, która pozwala na rozgrywki sportowe niezależnie od aury. Wieczory Goście mogą spędzić na grze w kręgle lub bilard.

Zapraszamy na wakacje, święta, majówki i weekendy o każdej porze roku. Pobyt w Mazurskim Raju można spędzić w komfortowych pokojach lub całorocznych domkach. Szef kuchni codziennie przygotowuje regionalne i sezonowe potrawy z lokalnych produktów. W Mazurskim Raju o relaks Gości dba profesjonalna załoga SPA.

Serdecznie zapraszamy

Zespół  Hotelu Mazurski Raj***

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij