Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Подпишитесь и получите скидку 10% на первый заказ
Пролистнуть вниз

REKREACJA I SPRZĘT TURYSTYCZNY

ROWERY TURYSTYCZNE

Wycieczki rowerowe to kolejny dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, a przy tym aktywny wypoczynek. Nasza lokalizacja pozwola na zwiedzenie rowerem pieknych lasów Puszczy Piskiej. Zachęcamy do korzystania z przygotowanych, wytyczonych i oznakowanych tras rowerowych, prowadzących przez najpiękniejsze miejsca w otoczeniu hotelu. Dodatkową atrakcją dla naszych Gości są często spotykane podczas tego typu wycieczek zwięrzeta, tj. jelenie, sarny, zające i wiele innych. 

W naszej ofercie posiadamy rowery turystyczne. Cena: 15zł/godzina,  50zł/doba

TRASY ROWEROWE

NORDIC WALKING

Nordic walking to ciekawa forma rekreacji, polegająca na marszu z przystosowanymi do tego kijami. Prawidłowo wykonywany marsz z kijami ma wiele zalet: wzmacnia mięśnie, pozytywnie wpływa na kondycję oraz pozwala na spalanie zbędnych kalorii. W okolicy Hotelu Mazurski Raj*** znajdują się ścieżki doskonale przystosowane do uprawiania tego sportu. Otoczenie hotelu to idealne trasy zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących, przy tym wszystkie prowadzą przez urocze tereny Puszczy Piskiej.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy komplety kijów do nordic walking. Cena: 10zł/godzina

Dodatkowo istnieje możliwość odbycia zajęć z instruktorem nordic walking. Wymagania: minimum 6 os. Cena: 15zł/osoba/godzina

Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте