Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Subscribe and get 10% discount on your first booking
Scroll down

Villas and Cottages

Dla spragnionych intymności i bezpośredniego kontaktu z naturą...

Całoroczne domki nad Jeziorem Bełdany

Cisza, spokój i bezpośredni kontakt z naturą to najlepsze, co oferują Mazury. Warto zatem zarezerwować nocleg, który nie odbierze pobytowi nad jeziorem tych atutów. Proponujemy noclegi w spełniających powyższe oczekiwania ekskluzywnych domkach znajdujących się bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Bełdany, niedaleko Rucianego-Nidy.

Na terenie liczącego ok. 6 hektarów ogrodu hotelowego znajduje się 16 Willi i 2 Domy Myśliwskie. Ich lokalizacja sprawia, że po wyjściu na taras, czy spojrzeniu przez okno, Goście naszych domków mogą podziwiać bogactwo natury, jakie oferują Mazury. Imponujące Jezioro Bełdany oraz roztaczająca się nad nim roślinność tworzą zachwycający krajobraz o każdej porze dnia i nocy, podczas gdy ekskluzywne domki nad jeziorem zapewniają komfort wypoczynku i odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości.

Domki na Mazurach nad jeziorem – komfort i prywatność

Po wyjściu na taras, czy spojrzeniu przez okno, goście naszych domków mogą podziwiać bogactwo natury, jakie oferują Mazury. Domki z dostępem do Jeziora Bełdany oraz roztaczająca się nad nim roślinność tworzą zachwycający krajobraz o każdej porze dnia i nocy. To wszystko sprawia, że domek nad jeziorem to najlepsze miejsce na urlop lub weekendowy wypad, za cel którego braliśmy właśnie Mazury. Nasze domki na Mazurach na wynajem to doskonałe połączenie bliskości natury oraz wygody odpoczywania w nowoczesnych wnętrzach komfortowo wyposażonych obiektów rekreacyjnych.

Rodzinne Wille

A w sytuacji, kiedy domek nad jeziorem okaże się zbyt mały, oferujemy Państwu ekskluzywne wille rodzinne. Ich duża powierzchnia oraz obecność sofy w pokoju dziennym umożliwiają komfortowy wypoczynek całym rodzinom. Każda willa składa się z sypialni z dwoma łóżkami – z możliwością połączenia w łoże oraz przestronnego salonu. Największym atutem pobytu w naszych ekskluzywnych Willach, zaraz po doskonałej lokalizacji, są dostępne na terenie obiektu atrakcje dające możliwość aktywnego wypoczynku. Nowy port z dostępem do sprzętu wodnego i piaszczysta plaża pozwalają czerpać z Mazur to, co najpiękniejsze. Bliskość Puszczy Piskiej daje możliwość leśnych spacerów i rowerowych wycieczek. Goście mają również możliwość korzystania z boisk do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Ponadto, wydzielono miejsce do grillowania, które dzięki zadaszeniu umożliwia organizowanie biesiad również podczas niesprzyjających warunków pogodowych.

Willa to doskonały domek do wynajęcia zarówno w przypadku rodzin, jak i osób odpoczywających w niewielkich grupach przyjacielskich. Podobnie jak domki nad jeziorem, nasze wille oferują przepiękne widoki, bliskość natury oraz możliwość komfortowego wypoczynku z malowniczym widokiem na jezioro. Wszystko, co Mazury mają w sobie najlepszego!

Domy Myśliwskie

Oferowane przez nas Domy Myśliwskie są doskonałym rozwiązaniem dla pobytów wieloosobowych. Do dyspozycji Gości oddajemy 8-osobowe i 10-osobowe domy. Każdy z nich składa się z salonu z kominkiem i aneksem kuchennym oraz klimatycznych sypialni. Wystrój Domów Myśliwskich zachowany w naturalnym drewnie sprawia, że pobyt w nich zyskuje charakter prawdziwie mazurskiego wypoczynku a Goście czują się jeszcze bliżej natury.

Oferta Domów Myśliwskich to doskonała alternatywa dla osób, dla których domek do wynajęcia nad jeziorem okazał się zbyt mały. Ekskluzywne Domy Myśliwskie oferują nam przestrzeń oraz wygody, dzięki którym urlop będzie naprawdę udany, a regeneracja kompletna.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close