Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Abonnieren und erhalten Sie 10% Rabatt auf Ihre erste Buchung
Scrollen

Villen und Häuschen

Dla spragnionych intymności i bezpośredniego kontaktu z naturą...

Całoroczne domki nad Jeziorem Bełdany

Cisza, spokój i bezpośredni kontakt z naturą to najlepsze, co oferują Mazury. Warto zatem zarezerwować nocleg, który nie odbierze pobytowi nad jeziorem tych atutów. Proponujemy noclegi w spełniających powyższe oczekiwania ekskluzywnych domkach znajdujących się bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Bełdany, niedaleko Rucianego-Nidy.

Na terenie liczącego ok. 6 hektarów ogrodu hotelowego znajduje się 16 Domków  i 2 Domy Myśliwskie. Ich lokalizacja sprawia, że po wyjściu na taras, czy spojrzeniu przez okno, Goście naszych domków mogą podziwiać bogactwo natury, jakie oferują Mazury. Imponujące Jezioro Bełdany oraz roztaczająca się nad nim roślinność tworzą zachwycający krajobraz o każdej porze dnia i nocy, podczas gdy ekskluzywne domki nad jeziorem zapewniają komfort wypoczynku i odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości.

Domki na Mazurach nad jeziorem – komfort i prywatność

Po wyjściu na taras, czy spojrzeniu przez okno, goście naszych domków mogą podziwiać bogactwo natury, jakie oferują Mazury. Domki z dostępem do Jeziora Bełdany oraz roztaczająca się nad nim roślinność tworzą zachwycający krajobraz o każdej porze dnia i nocy. To wszystko sprawia, że domek nad jeziorem to najlepsze miejsce na urlop lub weekendowy wypad, za cel którego braliśmy właśnie Mazury. Nasze domki na Mazurach na wynajem to doskonałe połączenie bliskości natury oraz wygody odpoczywania w nowoczesnych wnętrzach komfortowo wyposażonych obiektów rekreacyjnych.

Rodzinne Domki

A w sytuacji, kiedy domek nad jeziorem okaże się zbyt mały, oferujemy Państwu ekskluzywne domki rodzinne. Ich duża powierzchnia oraz obecność sofy w pokoju dziennym umożliwiają komfortowy wypoczynek całym rodzinom. Każdy z domków składa się z sypialni z dwoma łóżkami – z możliwością połączenia w łoże oraz przestronnego salonu. Największym atutem pobytu w naszych domkach, zaraz po doskonałej lokalizacji, są dostępne na terenie obiektu atrakcje dające możliwość aktywnego wypoczynku. Nowy port z dostępem do sprzętu wodnego i piaszczysta plaża pozwalają czerpać z Mazur to, co najpiękniejsze. Bliskość Puszczy Piskiej daje możliwość leśnych spacerów i rowerowych wycieczek. Ponadto, wydzielono miejsce do grillowania, które dzięki zadaszeniu umożliwia organizowanie biesiad również podczas niesprzyjających warunków pogodowych.

Willa to doskonały domek do wynajęcia zarówno w przypadku rodzin, jak i osób odpoczywających w niewielkich grupach przyjacielskich. Domki oferują przepiękne widoki, bliskość natury oraz możliwość komfortowego wypoczynku z malowniczym widokiem na jezioro. Wszystko, co Mazury mają w sobie najlepszego!

Domy Myśliwskie

Oferowane przez nas Domy Myśliwskie są doskonałym rozwiązaniem dla pobytów wieloosobowych. Do dyspozycji Gości oddajemy 8-osobowe i 10-osobowe domy. Każdy z nich składa się z salonu z kominkiem i aneksem kuchennym oraz klimatycznych sypialni. Wystrój Domów Myśliwskich zachowany w naturalnym drewnie sprawia, że pobyt w nich zyskuje charakter prawdziwie mazurskiego wypoczynku a Goście czują się jeszcze bliżej natury.

Oferta Domów Myśliwskich to doskonała alternatywa dla osób, dla których domek do wynajęcia nad jeziorem okazał się zbyt mały. Ekskluzywne Domy Myśliwskie oferują nam przestrzeń oraz wygody, dzięki którym urlop będzie naprawdę udany, a regeneracja kompletna.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen