Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj kody promocyjne! Zniżki nawet do -70% 
Przewiń w dół

Sauna i Balia zewnętrzna

SAUNA:

Oferujemy saunę suchą dla 12 osób

WSKAZANIA DO KORZYSTANIA Z KĄPIELI SAUNOWYCH

zapalenie zatok, nieżyty oskrzeli, nadciśnienie tętnicze pierwszego i drugiego stopnia, zmiany zwyrodnieniowe stawów, trądzik, atopowe zapalenie skóry, reumatyzm.

PRZECIWWSKAZANIA DO KORZYSTANIA Z KĄPIELI SAUNOWCYH

choroby serca i układu krążenia, padaczka, choroby nowotworowe, wysokie ciśnienie tętnicze, nadczynność tarczycy, kamica nerkowa, stany zapalne, gorączka, menstruacja, ciąża.

PRZED WIZYTĄ W SAUNARIUM ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI WSKAZÓWKAMI:

POBYT W SAUNIE

do Saunarium zabierz  minimum dwa ręczniki, oraz klapki (pamiętaj jednak, aby klapki zostawiać przed wejściem do sauny), szampon, żel pod prysznic, odżywkę do włosów (użyj ich po kąpieli saunowej, pod prysznicem – na zakończenie wizyty), nigdy nie wchodź do sauny  po obfitym posiłku ani na czczo, przed wejściem do sauny oraz w trakcie pobytu nie wolno spożywać alkoholu – niedobór płynów najlepiej uzupełnić popijając wodę, soki owocowe lub warzywne.

SAUNOWY SAVOIR – VIVRE

pamiętaj o zachowaniu ciszy, sauna to miejsce relaksu i nawet rozmowa szeptem może komuś przeszkadzać ze względów higienicznych w saunie suchej całe ciało wraz ze stopami układaj na ręczniku. W trakcie pobytu w kabinie saunowej nie spożywaj napojów, nie jedź i nie czytaj, w trakcie pobytu w kabinie saunowej nie korzystaj z kosmetyków (peelingi, maseczki, odżywki) – nałóż je na przygotowaną skórę po opuszczeniu sauny, po wyjściu z sauny skorzystaj z natrysków, zwłaszcza jeżeli planujesz ochłodzić się w basenie, z saun najlepiej korzystać nago lub w okryciu bawełnianym, gdyż okryte ciało nie nagrzewa się równomiernie i hamuje wydzielanie potu, skóra nie oczyszcza się we właściwy sposób, a mokre od potu ubranie drażni skórę i może spowodować odparzenia.

Cennik Sauna, Balia

Regulamin sauny

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij