Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Подпишитесь и получите скидку 10% на первый заказ

(Dwu)Tygodniowa OdNowa HIT!

 Zapraszamy na odnowę do Mazurskiego Raju. Wszyscy lubimy pofolgować w czasie wakacji. Ale już czas zadbać o piękną sylwetkę, formę i zdrowie! Nasi specjaliści opracowali tygodniowy plan, wypełniony zdrową dietą oraz aktywnościami, które pomogą wrócić Ci do właściwych nawyków.
мин. 7 ночи
между 16.01 a 30.01
FB – полный пансион (трехразовое питание)

 

Zapraszamy na odnowę do Mazurskiego Raju. Wszyscy lubimy pofolgować w czasie wakacji. Ale już czas zadbać o piękną sylwetkę, formę i zdrowie! Nasi specjaliści opracowali tygodniowy plan, wypełniony zdrową dietą oraz aktywnościami, które pomogą wrócić Ci do właściwych nawyków. Nie ma co szukać wymówek, czas pakować walizkę i podjąć z nami wyzwanie. 

W ofercie pobyty 7 lub 14 nocy.
Zapewniamy opiekę dla dzieci w hotelu (zajęcia z animatorem) podczas trwania turnusu.

DOSTEPNE TERMINY:
10.10-17.10.2020 (7 nocy) lub 10.10-24.10.2020 (14 nocy)

Pakiet zawiera:

Nocleg w komfortowych pokojach lub domkach
5 posiłków dziennie
zajęcia wzmacniające
zajęcia z jogi
pilates
seanse w saunie
marszobieg
nordic walking
wykłady na temat żywienia
morsowanie/ rowery (uzależnione od warunków pogodowych)

Przykładowy program pobytu:

Niedziela 
Sauna
Kolacja

Poniedziałek
Śniadanie
Nordic walking
Drugie sniadanie
Zajęcia wzmacniające
Lunch
Joga
Koktajl warzywny
Morsowanie
Kolacja

Wtorek
Śniadanie
Marszobieg
Drugie śniadanie
Wykład
Lunch
Zajęcia wzmacniające
Koktajl warzywny
Sauna
Kolacja

Środa
Śniadanie
Nordic walking
Drugie śniadanie
Zajęcia wzmacniające
Lunch
Joga
Koktajl warzywny
Morsowanie
Kolacja

Czwartek
Śniadanie
Marszobieg
Drugie śniadanie
Wykład
Lunch
Zajęcia wzmacniające
Koktajl warzywny
Sauna
Kolacja

Piątek
Śniadanie
Nordic walking
Drugie śniadanie
Zajęcia wzmacniające
Lunch
Pilates
Koktajl warzywny
Morsowanie
Kolacja

Sobota
Śniadanie
Marszobieg
Drugie śniadanie
Wykład
Lunch
Koktajl warzywny na drogę

 

Dodatkowo:
Każdy uczestnik turnusu otrzyma od Nas prezent!

 

Minimalna ilość uczestników: 10 osób.
Hotel zastrzega sobie prawo do odwałania pakietu lub zmiany terminu realizacji w przypadku mniejszej liczby zgłoszonych uczestników. 

Nie wliczone w cenę:
Parking 30zł/doba
Opłata klimatyczna 2,20zł/osoba/doba

Hotel Mazurski Raj to 3* kompleks położony na Mazurach, bezpośrednio nad jeziorem Bełdany, w otoczeniu malowniczej Puszczy Piskiej. Wyjątkowe położenie hotelu sprawia, że o każdej porze roku piękno krajobrazu robi na wszystkich ogromne wrażenie. Do dyspozycji oddajemy pokoje w budynku głównym oraz domki nad jeziorem. Niezależnie od wybranego rodzaju zakwaterowania oraz oferty dajemy Naszym Gościom gwarancję udanego wypoczynku w pięknym otoczeniu mazurskiej przyrody.

Nasi Goście mają możliwość odwiedzin Mazurskiego Raju przez cały rok. Poza podstawową ofertą noclegu ze śniadaniem oferujemy szeroki wachlarz tematycznych pakietów. Dajemy możliwość spędzenia z nami wszystkich wyjątkowych terminów zapewniając atrakcyjny program. Nasze oferty są starannie przygotowywane tak, by zapewnić wspaniale spędzony czas zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Hotel i domki nad jeziorem na Mazurach, to miejsce idealne nie tylko na wakacje. Hotel Mazurski Raj*** to doskonałe miejsce na wypoczynek i niepowtarzalnie spędzony czas także podczas świąt i innych wydarzeń.To dlatego Nasi Goście tak chętnie spędzają z nami święta, które oparte są na tradycjach, dzięki czemu można poczuć się u nas jak w domu, nie martwiąc się przy tym o organizację. Wielkanoc i Boże Narodzenie to czas, w którym najważniejsze są cudowne chwile spędzone z rodziną.

Starannie przeglądamy kalendarz, aby przygotować perfekcyjną ofertę na każdą szczególną okazję. Każdy pakiet to kompozycja najwyższej jakości usług. Najpiękniejsze bale tematyczne, wyśmienite menu, muzyka na żywo, warsztaty, degustacje, animacje dla dzieci i zaskakujące atrakcje dla całych rodzin... To wszystko i wiele więcej znaleźć można w naszych wyjątkowych ofertach. 

Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA to doskonałe miejsce wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających wyjątkowego pobytu dla dwojga. Romantyczne walentynki, Dzień Kobiet, czy Dzień Mężczyzn to doskonałe okazje, by podarować sobie wspólne chwile. Nie trzeba jednak czekać na konkretny termin by celebrować miłość. Zadbaliśmy o to, by Nasi Goście w każdym czasie mieli możliwość romantycznie spędzenia czasu, tworząc oferty: Raj dla Dwojga, Rozpal Zmysły oraz Pakiet Relaksacyjny. To pakiety spa oparte na zmysłowych zabiegach, które pozwolą jeszcze przyjemniej spędzić wspólne chwile. Dopełnieniem ofert są romantyczne kolacje i piękne bale tematyczne, podczas których zaskakujemy dodatkowymi atrakcjami. Szczególnie celebrujemy wejście w Nowy Rok. Każdego roku przygotowujemy dla Was  tematyczny Sylwester z bogatym programem, którego zwieńczeniem jest dopracowany w najmniejszym calu Bal Sylwestrowy. To doskonały pretekst do wspaniałej zabawy, podobnie jak Halloween pełne psikusów czy magiczne Andrzejki.

Wybierając hotel Mazurski Raj*** nie musisz martwić się o jakość wypoczynku. Dajemy gwarancję najlepiej spędzonego czasu.

Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте