Ruciane-Nida hotels
Przewiń w dół

Port

Port – Hotel***Mazurski Raj

Hotel na mazurach z portem jachtowym to wyjątkowe miejsce dla miłośników sportów wodnych a szczególnie dla żeglarzy, motorowodniaków. 

Nasz port jest przystosowany do cumowania i postoju 30 jachtów i innych jednostek pływających. Żeglarzom udostępniamy wodę pitną, toalety oraz prysznice, oraz pełny dostęp do infrastruktury hotelu Mazurski Raj. Dostępne w hotelu atrakcje, Restauracja Tawerna, Restauracja Malinka klub z kręgielnią, bilardem dyskoteką to miejsca które zapraszają swoja wyjątkową ofertą.

Uzupełnieniem oferty portowej jest wypożyczalnia sprzętu wodnego. Gościom oferujemy żaglówki, łodzie wiosłowe, kajaki oraz rowery wodne. Organizujemy również regaty podczas firmowych eventów. Bosman zarządzający zapleczem portu jest zawsze gotowy by pomóc w drobnych naprawach czy regulacjach oprzyrządowania na łodziach. Slip dostępny po wcześniejszym ustaleniu szczegółów dotyczących potrzeb.

Baza miłośników sportów wodnych, profesjonalne keje, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana obsługa to gwarancja udanej współpracy w porcie. W sumie w Mazurskim Raju może zacumować 30 jachtów i innych jednostek pływających. Żeglarze mogą korzystać z wody pitnej, toalety z prysznicami i pełnej infrastruktury. Specjaliści, którym nie brakuje stopy wody pod kirem chętnie dzielą się swoją wiedzą organizując profesjonalne kursy sterników. Każdy kto przycumuje do Raju może skorzystać z hotelowych atrakcji. Tawerna, restauracja Malinka, klub z kręgielnią, bilardem dyskoteką to miejsca, które warto odwiedzić schodząc na mazurski ląd.

Serdecznie zapraszamy do Hotelu*** Mazurski Raj w Piaskach koło Ruciane Nida. 

Liczba Miejsc w Porcie 30 Miejsc
Kontakt Telefoniczny + 48 87 425 21 00

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij