Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Subscribe and get 10% discount on your first booking
Scroll down

Sylwester

Sylwester na Mazurach

Sylwester to jedyna taka noc w roku! Warto pozwolić sobie przy tej okazji na odrobinę szaleństwa. Przywitanie Nowego Roku wymaga hucznej oprawy oraz prawdziwie szampańskiej atmosfery. Dla tych, którzy nie chcą tej nocy spędzić przed telewizorem, zaplanowaliśmy moc atrakcji wraz z uroczystym balem. Mazury to miejsce, w którym można odpocząć z całą rodziną oraz hucznie powitać Nowy Rok w wyjątkowym towarzystwie i niepowtarzalnych okolicznościach przyrody. Sylwester na Mazurach może być niepowtarzalną okazją do zabawy w unikalnym otoczeniu, które tylko podkreśli wyjątkowy klimat tej jedynej nocy w roku. Zadbaliśmy o całą oprawę imprezy nawiązującej do staropolskich zwyczajów, co dodatkowo ubarwi zabawę i sprawi, że Sylwester i Mazury już na zawsze będą się Państwu kojarzyły z szampańskim nastrojem bez cienia nudy.

Atrakcyjne pakiety sylwestrowe

Dla naszych gości przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet wraz z zabawą sylwestrową dla dorosłych i dzieci. Królewski bal na powitanie Nowego Roku z bufetem szwedzkim, tańce do białego rana oraz wyjątkowa oprawa muzyczna to tylko niektóre z atrakcji czekających na gości naszego hotelu na przełomie starego i nowego roku. Sylwester na Mazurach jest okazją do świętowania w rodzinnym gronie oraz zapewnienia sobie miłych wspomnień na nadchodzący rok. Sala bankietowa przystrojona w iście dworskim stylu oraz utrzymane w duchu rycerskim zabawy z pewnością sprawią, że Sylwester będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zależy nam na tym, żeby Sylwester na Mazurach był okazją do doskonałej zabawy dla całych rodzin, dlatego przygotowaliśmy także moc atrakcji dla najmłodszych uczestników imprezowego szaleństwa. Podczas gdy rodzice będą bawić się na staropolskiej imprezie sylwestrowej, dzieci będą mogły dać ponieść się rozrywce na kinderbalu. Animator zadba o wypełnienie czasu zorganizowanymi atrakcjami dodatkowymi, dzięki czemu najmłodsi goście również będą mieli okazję zapamiętać ten wieczór na długo.

Mazury i Nowy Rok

Zwieńczeniem pobytu nad mazurskimi jeziorami będzie uroczyste powitanie Nowego Roku, tak aby Sylwester na Mazurach zakończony był z zachowaniem odpowiedniej oprawy. Po nocnych szaleństwach dla naszych gości przygotowaliśmy noworoczne ognisko z regionalnymi wyrobami, z których słyną Mazury. Jako dodatkową atrakcję na zakończenie pobytu proponujemy kulig z pochodniami nawiązujący do staropolskiej tradycji. Sylwester z nami będzie bez wątpienia niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny. Zależy nam, żeby nasi goście wrócili z niego wypoczęci i naładowani energią na cały przyszły rok i aby Mazury były miejscem, do którego będą wracać nie tylko na Sylwestra.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close