Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Subscribe and get 10% discount on your first booking
Scroll down

Święta Wielkanocne

Święta Wielkonocne na Mazurach

Święta wielkanocne to czas intensywnej krzątaniny, pieczenia ciast i sprzątania domu. Przedświąteczne przygotowania to często ciężka praca, dlatego święta warto zorganizować w sposób, który stworzy warunki do relaksu. Oferowane przez nas święta wielkanocne na Mazurach to okazja do oderwania się od obowiązków i skupienia się na tym radosnym, rodzinnym czasie. Spędzający Wielkanoc na Mazurach goście naszego hotelu mogą swobodnie napawać się spokojem, ciszą i świąteczną atmosferą. Niepowtarzalna oprawa jest bowiem zawarta w cenie pobytu.

Spokojne i rodzinne święta na Mazurach

Wielkanoc to radosny czas, który warto spędzić w otoczeniu rodziny i błogiego relaksu. Organizowane przez nas święta na Mazurach to celebracja tradycji połączona z licznymi atrakcjami dla dorosłych i dzieci, które urozmaicą Państwu pobyt. Naszych gości zapraszamy m.in. na uroczyste śniadanie Wielkanocne ze wszystkimi ulubionymi potrawami Polaków, serwowane przy pięknie udekorowanym stole. Obfite i urozmaicone posiłki uzupełni czas spędzony na świeżym powietrzu, wśród przepięknej mazurskiej przyrody. Mazury stwarzają wspaniałą okazję do wypoczynku, zacieśniania więzi rodzinnych i poznania regionalnych zwyczajów. Organizując święta na Mazurach, zadbaliśmy o to, aby nawiązywały one do lokalnej tradycji, wplatając w program pobytu dodatkowe atrakcje dla gości.

Wielkanoc na Mazurach

Aby święta wielkanocne na Mazurach nie były nudne, dla gości przygotowaliśmy specjalny program dodatkowych atrakcji. Ze względu na to, że czas świąteczny kojarzy się głównie z rodzinnymi spotkaniami, zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą u nas rozrywki zgodne z zainteresowaniami. Najmłodsi goście święta na Mazurach mogą spędzić na zabawie z animatorem, który umili pobyt i zaserwuje im niemałą porcję niezapomnianej rozrywki. Do dyspozycji jest również wyposażona w różnorodne gry sala zabaw, która stwarza możliwości nawiązania nowych przyjaźni. W tym czasie rodzice mogą poddać się całkowitemu relaksowi podczas zorganizowanych seansów w saunie czy zasmakować rywalizacji na korcie tenisowym. Zależy nam na tym, aby Wielkanoc na Mazurach  organizowana w naszym hotelu była uczczona w sposób związany z polską tradycją, ale z zachowaniem dobrej zabawy. Mazury i malownicze otoczenie przyrody sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi nad jeziorem i możliwości odetchnięcia świeżym powietrzem. Zawsze zachęcamy gości do korzystania z dobrodziejstw natury podczas rodzinnych spacerów. Wielkanoc na Mazurach nie musi być nudna, a po naszej stronie stoi zapewnienie gościom różnorodnych atrakcji na czas pobytu.

Wielkanoc na Mazurach to niezapomniana przygoda i możliwość zaznania prawdziwego odpoczynku. Jeżeli chcesz spędzić ten czas w niebanalny sposób, zapraszamy na święta wielkanocne na Mazurach.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close