Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Abonnieren und erhalten Sie 10% Rabatt auf Ihre erste Buchung
Scrollen

Villen und Häuschen

Dla spragnionych intymności i bezpośredniego kontaktu z naturą...

Całoroczne domki nad Jeziorem Bełdany

Cisza, spokój i bezpośredni kontakt z naturą to najlepsze, co oferują Mazury. Warto zatem zarezerwować nocleg, który nie odbierze pobytowi nad jeziorem tych atutów. Proponujemy noclegi w spełniających powyższe oczekiwania domkach znajdujących się bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Bełdany.

Na terenie liczącego ok. 6 hektarów ogrodu hotelowego znajduje się 18 Willi i 2 Domy Myśliwskie. Ich lokalizacja sprawia, że po wyjściu na taras, czy spojrzeniu przez okno, Goście naszych domków mogą podziwiać bogactwo natury, jakie oferują Mazury. Imponujące Jezioro Bełdany oraz roztaczająca się nad nim roślinność tworzą zachwycający krajobraz o każdej porze dnia i nocy.

Rodzinne Wille

Ich duża powierzchnia oraz obecność sofy w pokoju dziennym umożliwiają komfortowy wypoczynek całym rodzinom. Każda willa składa się z sypialni z dwoma łóżkami – z możliwością połączenia w łoże oraz przestronnego salonu. Największym atutem pobytu w naszych  Willach, zaraz po doskonałej lokalizacji, są dostępne na terenie obiektu atrakcje dające możliwość aktywnego wypoczynku. Nowy port z dostępem do sprzętu wodnego i piaszczysta plaża pozwalają czerpać z Mazur to, co najpiękniejsze. Bliskość Puszczy Piskiej daje możliwość leśnych spacerów i rowerowych wycieczek. Goście mają również możliwość korzystania z boisk do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Ponadto, wydzielono miejsce do grillowania, które dzięki zadaszeniu umożliwia organizowanie biesiad również podczas niesprzyjających warunków pogodowych.

Domy Myśliwskie

Oferowane przez nas Domy Myśliwskie są doskonałym rozwiązaniem dla pobytów wieloosobowych. Do dyspozycji Gości oddajemy 6-cio i 10-osobowe domy. Każdy z nich składa się z salonu z kominkiem i aneksem kuchennym oraz klimatycznych sypialni. Wystrój Domów Myśliwskich zachowany w naturalnym drewnie sprawia, że pobyt w nich zyskuje charakter prawdziwie mazurskiego wypoczynku a Goście czują się jeszcze bliżej natury.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen