Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Abonnieren und erhalten Sie 10% Rabatt auf Ihre erste Buchung
Scrollen

Villen und Häuschen

Wille i domki z widokiem na jezioro na pobyt rodzinny lub w gronie znajomych. Możliwość zakwaterowania w jednym domku do 9 osób!

Wille i domki nad Jeziorem Bełdany

Intymność i bezpośredni kontakt z naturą to najlepsze, co dają odwiedzającym Mazury. Warto zatem zarezerwować nocleg, który nie odbierze pobytowi nad jeziorem mazurskim tych atutów. Samodzielne domki w ogrodzie zlokalizowanym w Ruciane Nida spełniają powyższe oczekiwania.

Domki na Mazurach – komfort i prywatność

Proponujemy noclegi w willach znajdujących się bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Bełdany. Po wyjściu na taras, czy spojrzeniu przez okno, goście naszych domków mogą podziwiać bogactwo natury, jakie oferują Mazury. Imponujące Jezioro Bełdany oraz roztaczająca się nad nim roślinność tworzą zachwycający krajobraz o każdej porze dnia i nocy.

Dla kogo domki w Ruciane Nida?

 Oferowane przez nas domki na Mazurach przeznaczone są na wypoczynek dwuosobowy. Każda willa składa się z sypialni z dwoma łóżkami – z możliwością połączenia oraz przestronnego salonu. Jednak duża powierzchnia domku oraz obecność sofy w pokoju dziennym umożliwiają wypoczynek całym rodzinom oraz grupom znajomych. 

W naszym ośrodku znajdzie dla siebie miejsce każdy, kto kocha Mazury i wszystko to, co w nich najlepsze – ciszę, spokój, jeziora i bogactwo naturalne. Pobyt w wilii nad jeziorem Bełdany zapewnia wypoczynek w obiekcie o podwyższonym standardzie, co pozwala się jeszcze lepiej zrelaksować.

Domki na Mazurach – wypoczynek w ogrodzie

Na terenie liczącego ok. 6 hektarów ogrodu willowego znajduje się wiele obiektów rekreacyjnych. Goście korzystają z boisk do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Ponadto, wydzielono miejsce do grillowania, które dzięki zadaszeniu umożliwia spożywanie pysznych potraw również podczas gorszych warunków pogodowych. Oczywiście, wielu turystów na Mazury przyciąga głównie możliwość wypłynięcia na jeziora. Dlatego też wszystkie oferowane przez nas domki na Mazurach znajdują się nieopodal prywatnego portu z dostępem do sprzętu wodnego.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen