Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj kody promocyjne! Zniżki nawet do -70% 
Przewiń w dół

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie na Mazurach

Tradycyjne Boże Narodzenie to czas kojarzący się z rodzinną atmosferą, spotkaniami z bliskimi oraz odpoczynkiem. Święta wiążą się również z przygotowaniami do uroczystej kolacji wigilijnej i krzątaniną w kuchni. Osobom, które chcą uniknąć przedświątecznego stresu i skupić się na celebrowaniu tych magicznych chwil oferujemy wyjątkowe Boże Narodzenie na Mazurach. Jest to okazja do spędzenia Wigilii w prawdziwej, świątecznej atmosferze z licznymi atrakcjami.

Magiczne święta i udany odpoczynek

Wyjątkowa lokalizacja nad urokliwym jeziorem to nie jedyna atrakcja, która czeka naszych gości. Boże Narodzenie organizowane przez hotel Mazurski Raj to również uroczysta Wigilia z tradycyjnymi potrawami, wspólne ubieranie choinki oraz wizyta Mikołaja, który wręczy prezenty. Boże narodzenie na Mazurach to sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków związanych z przygotowaniami świątecznymi i celebrowanie rodzinnej atmosfery w spokojnej okolicy. Mazury swój niepowtarzalny klimat zawdzięczają jeziorom, a zima jest tu wyjątkowo malownicza, co podkreśli dodatkowo świąteczny nastrój.

Świąteczny klimat Mazur

Boże Narodzenie to magiczny czas, dlatego, aby podkreślić wyjątkowy klimat tych chwil, dla naszych gości przygotowaliśmy moc atrakcji. Pragniemy, by święta spędzone w naszym hotelu były okazją do wspólnego wypoczynku w gronie rodziny, bez konieczności zmagania się ze świątecznymi obowiązkami. Boże Narodzenie przygotujemy z uwzględnieniem polskiej tradycji stołu wigilijnego, na którym znajdą się prawdziwe świąteczne potrawy. Zadbamy także o ciepły, rodzinny klimat, dzięki czemu Boże Narodzenie na Mazurach na długo utrzyma się w pamięci naszych gości. W przebiegu całego świątecznego pobytu na Mazurach uwzględniliśmy atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Oprócz wspólnego ubierania choinki i wizyty św. Mikołaja przygotowaliśmy także różnorodne gry i zabawy dla całej rodziny oraz pomoc animatora, który wypełni czas najmłodszym gościom.

W programie atrakcji na Boże Narodzenie znaleźć można także zimowy kulig z pochodniami, nawiązujący do staroświeckiej tradycji świątecznej. Nie zabraknie również wspólnego ogniska z lokalnymi przysmakami, w które obfitują Mazury oraz artystycznych pokazów, nawiązujących klimatem do świąt. Boże Narodzenie na Mazurach to nie tylko okazja do spędzenia czasu w klimatycznej scenerii jezior, ale także możliwość poznania regionalnych zwyczajów bożonarodzeniowych. Jeżeli chcą Państwo spędzić Boże Narodzenie w sposób niestandardowy, jednak z zachowaniem polskiej tradycji, z pewnością zaciekawi Was nasza oferta. Prawdziwa, rodzinna atmosfera, moc dodatkowych atrakcji i niepowtarzalny klimat, który stwarzają zimowe Mazury to idealny sposób na wypoczynek zdala od miejskiego zgiełku i sposób na oderwanie się od domowych obowiązków. Zachęcamy do zapoznania ze specjalnie przygotowanym pakietem pobytu na Boże Narodzenie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij