Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj kody promocyjne! Zniżki nawet do -70% 
Przewiń w dół

Sprzęt wodny i turystyczny

Atrakcje w Hotelu*** Mazurski Raj – nad jeziorem

Port jachtowy, slip, Bosmanat z zapleczem pomocy szkoleniowej, szkutniczej oraz powierzchnią magazynową jest dostępny dla naszych Gości tych z wody jak i odwiedzających nas od strony lądu.

Dla wszystkich wodniaków odwiedzających nasze gościnne progi mamy przygotowane zaplecze ze wsparciem drobnych napraw łodzi, silników. Dostępny prąd do doładowania akumulatorów, zasobniki z wodą pitną, prysznice, oraz co najważniejsze ofertę Hotelu z restauracją, barem, kawiarnią, kręgielnią, bilardem i gabinetami SPA/

Posiadamy w swojej ofercie możliwość wypożyczenia łodzi żaglowych, rowerów wodnych, łodzi wiosłowych oraz kajaków, a także skuterów wodnych i motorówek.
Cały sprzęt nowoczesny, zawsze gotowy do nowego sezonu jest wyposażony w profesjonalny sprzęt uzupełniający typu kapoki, koła ratunkowe.

Dla stroniących od wody, a chcących turystycznie uprawiać aktywny wypoczynek mamy w swojej ofercie rowery turystyczne dla dzieci oraz dla osób dorosłych z możliwością zamocowania fotelika dziecięcego.

Dodatkowo oferujemy naszym gościom pływanie za motorówką na:
- bananie wodnym,
- kole latającym,
- kole pojedynczym "bomba", a także loty widokowe na spadochronie czy balonem.
Dodatkowo wypożyczalnia rowerów turystycznych.

Zapraszamy do Hotelu*** Mazurski Raj 
 

Kontakt z działem sprzedaży:
     tel: +48 87 425 21 00   
     mobil: +48 506 370 117
     konferencje@mraj.pl    

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij