Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Zapisz się i uzyskaj 10% zniżki na pierwszą  rezerwację
Przewiń w dół

SPRZĘT WODNY

Atrakcje w Hotelu*** Mazurski Raj – nad jeziorem

Port jachtowy, slip, Bosmanat z zapleczem pomocy szkoleniowej, szkutniczej oraz powierzchnią magazynową jest dostępny dla naszych Gości tych z wody jak i odwiedzających nas od strony lądu.

Dla wszystkich wodniaków odwiedzających nasze gościnne progi mamy przygotowane zaplecze ze wsparciem drobnych napraw łodzi, silników. Dostępny prąd do doładowania akumulatorów, zasobniki z wodą pitną, prysznice, oraz co najważniejsze ofertę Hotelu z restauracją, barem, kawiarnią, kręgielnią, bilardem i gabinetami SPA/

Posiadamy w swojej ofercie możliwość wypożyczenia łodzi żaglowych, rowerów wodnych, łodzi wiosłowych oraz kajaków, a także skuterów wodnych i motorówek. Cały sprzęt nowoczesny, zawsze gotowy do nowego sezonu jest wyposażony w profesjonalny sprzęt uzupełniający typu kapoki, koła ratunkowe.

Dla stroniących od wody, a chcących turystycznie uprawiać aktywny wypoczynek mamy w swojej ofercie rowery turystyczne dla dzieci oraz dla osób dorosłych z możliwością zamocowania fotelika dziecięcego.

 

Dodatkowo oferujemy naszym gościom pływanie za motorówką na:

-bananie wodnym,

- kole latającym

-kole pojedynczym "bomba"

a także loty widokowe na spadochronie

 

Zapraszamy do Hotelu*** Mazurski Raj 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij