Ruciane-Nida hotels

Newsletter

Zapisz się i uzyskaj 10% zniżki na pierwszą  rezerwację
Przewiń w dół

KRĘGIELNIA

Atrakcje w Hotelu*** Mazurski Raj – nad jeziorem

KRĘGIELNIA:  to bez wątpienia miejsce, w którym można zaplanować spotkanie z całą rodziną, przyjaciółmi i zagrać w kręgle, które są świetną rozrywką. To także okazja do rywalizacji indywidualnej lub w grupie.

Nasza kręgielnia w pełni klimatyzowana posiada 2 nowoczesne tory, dzięki czemu można w komfortowych warunkach rozgrywać rodzinną grę lub zaawansowany turniej. Dodatkowo, w trakcie oczekiwania na tor do gry w kręgle można skorzystać klubu bilardowego znajdującego się w drugiej części klubu lub zagrać w Darts’y czy piłkarzyki.

Kręgielnia jest zlokalizowana w sąsiedztwie cocktail baru, w którym barmani oferują szeroki wybór soków, napojów, alkoholi, drinków, a także przekąsek.

Zapewniamy sprzęt do gry dostosowany do każdego Klienta. Nawet dla najmłodszych graczy posiadamy zarówno obuwie jak i kule.

Organizujemy imprezy dla firm, spotkania integracyjne, promocyjne, a także przyjęcia okolicznościowe. Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne życzenia klienta w zakresie uzgodnionego programu rozrywkowego i gastronomicznego.

Tory można rezerwować codziennie w recepcji hotelu od godziny 10.00 do godziny 18.00 pod nr telefonu:  87 425 21 00.

CZYM JEST BOWLING?

Mała historia bowlingową - czasy kręglarskich wirtuozów nadeszły pod koniec XIX wieku, gdy najlepsi gracze założyli Amerykański Kongres Bowlingu i ustalili jasne zasady gry, które są cały czas są aktualne.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij