Ruciane-Nida hotels
Fundusze europejskie

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj kody promocyjne! Zniżki nawet do -70% 
Przewiń w dół

Hala sportowa i siłownia

Do dyspozycji naszym Gościom oddajemy również halę sportową, siłownię oraz boiska do gry, dzięki czemu mogą Państwo dbać o kondycję fizyczną i zdrowie także podczas urlopu.

HALA SPORTOWA

W trosce o aktywność fizyczną naszych Gości, udostępniamy wyposażoną w sprzęt halę sportową, przystosowaną do organizowania różnego rodzaju gier i zawodów sportowych. Wymiary hali sportowej to: 25 m x 11 m x 6m. Ze względu na podłoże (parkiet), hala to jest również doskonałym miejscem dla zajęć i kursów tanecznych. Na terenie hali znajduje się szatnia, łazienka oraz magazyn podręczny.

Cena: Goście hotelowi - bezpłatnie, sprzęt - w miarę dostępności; 
Rezerwacja na wyłączność: 140zł /godzina 

SIŁOWNIA

Wypoczynek na Mazurach nie musi być równoznaczny z zaniedbaniem codziennych zdrowych nawyków! W budynku hali sportowej usytuowana jest optymalnie wyposażona siłownia. Nasi Goście mogą korzystać z dwóch pomieszczeń przeznaczonych do wykonywania ćwiczeń z użyciem profesjonalnego sprzętu.

Wyposażenie:
orbitrek
rowerki stacjonarne
atlas do ćwiczeń
bieżnia
wolne ciężarki

Cena: Goście hotelowi - bezpłatnie; 
Goście z zewnątrz: 10zł /godzina  lub 60zł/karnet 8 wejść lub 90zł/karnet miesięczny bez limitu wejść

BOISKA

Na obszarze 6ha hotelowego ogrodu znajdują się także boiska: do koszykówki, piłki nożnej i ręcznej. Piłki do gry można wypożyczyć w recepcji hotelu.

IDEALNE MIEJSCE NA OBÓZ SPORTOWY LUB TANECZNY

Nasz hotel z halą sportową oraz boiskami do gier zespołowych to idealne miejsce na zorganizowanie obozu sprawnościowego dla dorosłych i dzieci. Nowe i w pełni przygotowane zaplecze techniczne pozwala nam na przyjęcie najbardziej wymagających sportowców.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij